לקוחות ממליצים

מבחר המלצות ומכתבי תודה מלקוחות:

 

"הזמנו אצל עידן "הקריקטוריסט האישי שלך" איור קריקטורה ליום ההולדת של אימנו. מעבר לתוצר הסופי המקסים והמדוייק, נהננו מאוד לעבוד עם עידן. הוא גילה כישרון אדיר, היה קשוב לבקשתנו (תוך מתן רעיונות וכיווני מחשבה) ונגיש מאוד במהלך העבודה! ממליצים בחום!!"

משפחת לאור, יוני 2012 (הקריקטורה שלהם)

* * *

"הגענו לעידן באופן אקראי דרך חיפוש בגוגל. התרשמנו מאוד מהכשרון והיכולות ולכן בחרנו אותו. התהליך היה מאוד קצר- עידן היה מאוד ברור לגבי מה הוא צריך שאנחנו נשלח לו, והוא ישר התחיל לעבוד על זה. הוא היה ממש מקצועי לגבי הפרטים, הוא לא כל כך הכיר את התחום של הטיפוס- שזה היה הנושא של ההזמנה שלנו, ולכן שאל הרבה שאלות וגם חיפש בעצמו באינטרנט כדי להיות בטוח. הוא נתן לנו הרגשה ממש נוחה לתקן אותו ולתת הערות כדי שנהיה מרוצים. יצאנו מרוצים ממש!"

א' ו נ', יוני 2012 (הקריקטורה שלהם)

* * *

"היחס של עידן היה מצויין, כל מה שביקשנו שישנה ויעשה הוא שמח לבצע, אפילו ששיגענו אותו, בקיצור אנחנו מרוצים מאוד מהשירות ומהתוצר הסופי, יצא מדהים!"

מורן, מאי 2012

* * *

"קודם כל, עידן הוא מאייר (קריקטוריסט/קומיקסאי) מאוד מאוד מוכשר!
מעבר לזה, המחיר שהוא מבקש מאוד הוגן ונמוך משמעותית מהצעות אחרות שקיבלנו.
הוא מאוד קשוב וגמיש בנוגע לבקשות ושינויים והכל מתבצע בזריזות מדהימה.
השירות היה מצוין והתוצאה מעולה!"

הדר ורגב, אפריל 2012

* * *

"התלבטנו הרבה.. כי לא היה נראה לנו הכי שווה בעולם להשקיע עוד הרבה כסף על הזמנות שרובם גם ככה יזרקו אבל כשהגענו למבצעים של עידן וראינו את הכשרון ואיך ההזמנה יכולה לצאת לעומת הזמנה טריויאלית הבנו שאין בכלל על מה לדבר. זה יוצא הכי חמוד בעולם! אנחנו גרים בחול … ועידן שיחק אותה גם במקצועיות גם בזה שעמד בכל ה"קרצייתיות" שלי ולא ויתר עד שלא יצא פרפרקט מבחינתי. גם במהירות ובהתחשבות היה תענוג, והמזכרת הזו היא עוד יותר תענוג
ויצא הכי דומה לנו בעולם!"

מיכל ועידן, אפריל 2012

* * *

"עידן היה קשוב לכל השינויים שביקשנו. עשה את העבודה בזמן קצר ביותר ו"צ'יפר" אותנו בדברים שאחרים בודאי היו לוקחים תוספת תשלום עליהם.
אנחנו ממליצים עליו לכל מי שרוצה קריקטורה באיכות מעולה ובמחיר שפוי."

הילה, אפריל 2012

* * *

"עידן בחור מקסים והיה קשוב לכל מה שביקשנו.
השליטה שלו בעבודה מול המחשב היתה נהדרת, אין צורך להפגש פנים מול פנים, הכל דרך מיילים/טלפון כולל התשלום.וכמובן, התוצאה הסופית שיצאה מדהימה!!! ממליצים בחום!!"

לירון וצביקה, מרץ 2012

* * *

"עידן הקריקטוריסט האישי שלך מומלץ בחום.פנינו אליו בעקבות העבודות המדהימות שלו באתר ומיד יצרנו איתו קשר. עידן היה מאוד נחמד והיה פתוח לכל הבקשות שלנו לפני התהליך ובזמן התהליך. התוצאה הייתה מדהימה יותר ממה שציפינו. עידן מקצוען אמיתי. מומלץ מומלץ מומלץ……"

אור, פברואר 2012

* * *

"אהבנו מאוד את הרצינות, הזריזות והמקצועיות. לא רק ששילמנו מחיר הוגן עבור הקריקטורה, קיבלנו אותה במהירות הבזק ובאיכות מקסימאלית. ראינו במקרה את הקריקטורה ומאוד נהננו משירותיך."

שירה ואמיר, פברואר 2012

* * *

"עידן היה זמין בכל שעה , נתן מענה לכל בעיה , נדיב סבלני , אכפתי, שירות ברמה גבוהה כן ירבו כמותו תודה רבה"

ליטל, ינואר 2012

* * *

"אתה תותח, מקצועי, אמין ואדיב. ענית לדרישות שלנו באדיבות ובזריזות . הקריקטורה היתה ממש דומה למציאות, היינו מרוצים מהתוצאה הסופית. ללא ספק אמליץ עליך למקרובייואולי אף אשתמש בשירותיך בעתיד.שמחנו לעבוד איתך שיהיה לך המון הצלחה בהמשך הדרך. אהבנו…."

אושרי וליטל, ינואר 2012

* * *

"תנסו ופשוט – תודהמו! ההזמנה המקורית שעידן הוציא לנו לחתונה – איכות ומקצועית. נכנסו לאתר ללא ידע מקדים וללא ציפיה גבוהה ובסוף , אנחנו יכולים להעיד – החיוך לא יורד לנו מהפנים!! תודה רבה!! אנחנו נמליץ בחום לכל המכרים שלנו"

אלינור ואופיר, ינואר 2012

* * *

 

מבחר המלצות מלקוחות מחו"ל

"We can’t recommend “Your Personal Cartoonist” highly enough. The caricature drawn for our wedding invitation came out better than we had hoped … our likeness was spot on, and the props and background were great.
The service we received was incredibly fast… emails were responded to at all hours of the day despite the international time difference.
We are really happy with the final product. Thank you!!"

Karen, Dorking UK, April 2012

"Idan was a pleasure to work with. My drawing was done in a timely fashion and when I had changes to be made it was handled with a smile. I never felt hassled or like I was a bother when trying to get the perfect cartoon character I sought. I would definitely use this service again and will be back again if the need arises in the future!"

Chris Walker, Kitchener Ontario, February 2012 (Chris's Website)

"Thank you for your excellent work!  We would definitely use your services again and will recommend you to our friends. Thanks again!"

Bradley, London UK, February 2012

"Awesome it looks just like me what a great job!!!… You are truly talented how can I find you on Facebook so I do not lose you information for when I need to work with you again? Once again thank you so much."

Charlie, Christchurch NZ, January 2012