קריקטורה לבר-מצווה או בת-מצווה – שאלות נפוצות

מה המחיר?

את המחירון ניתן למצוא בלינק הבא. את המחיר הסופי אסכם איתכם במייל או בטלפון (בהתבסס על המחירון) אחרי שאבין במדויק מה ברצונכם לכלול בקריקטורה.

החברים בקבוצה בפייסבוק זכאים להנחה. על מנת לקבל את ההנחה על אחד מבני הזוג להצטרף לקבוצה בכתובת  http://www.facebook.com/csectioncomics

(על מנת להצטרף לחצו על כפתור לייק למעלה).

מה כלול במחיר?

המחיר הוא בעבור קריקטורה – אותה תוכלו לקחת לבית דפוס ולשלב בהזמנות הבר/בת-מצווה, להדפיס על חולצות, מגנטים (Save the date) ועוד. הלקוח מקבל את הקריקטורה על גבי קובץ ברזולוציה גבוהה, בפורמטים המוכרים לבתי הדפוס.

אינני עוסק בעיצוב ההזמנה עצמה – מנסיוני עדיף להשאיר זאת למעצב של בית הדפוס, משום שבבתי הדפוס יציגו בפניכם אפשרויות רבות לעיצובים/גדלים של נייר, וחבל שתפספסו זאת. עם זאת אפשר להוסיף כיתוב בסיסי לקריקטורה (כגון "בר-מצווה של ישראל" ו/או תאריך וכדומה) ללא תוספת תשלום.

כל בית דפוס מאפשר לשלב קריקטורה בהזמנה?

אישית עוד לא ניתקלתי בבית דפוס שלא מאפשר זאת (ואין סיבה הגיונית שלא יאפשר), אבל אני ממליץ בחום לברר מראש עם בית הדפוס עוד לפני שאתם מזמינים את הקריקטורה.

מהו תהליך העבודה?

להלן חלוקת העבודה:

 1. מגבשים ביחד רעיון. אנחנו יכולים להתבסס על רעיון מגלריית הדוגמאות שלי, או שאתם יכולים להציע רעיון חדש. אם אתם לא בטוחים מה אתם רוצים, אערוך אתכם שיחת טלפון קצרה בה אברר קצת עליכם (הסטוריה, תחביבים), ולפי זה אציע לכם רעיון מקורי.
 2. אתם שולחים לי מייל שכולל את הפרטים הבאים:
  • בין 3 ל 5 תמונות שלכם, מוארות ובאיכות טובה. אם יש תמונה ספציפית שאהבתם במיוחד ציינו איזו תמונה זו.
  • כמו כן אנא ציינו במייל: צבע עיניים וצבע שיער של חתן הבר-מצווה / כלת הבת-מצווה. תיאור מילולי של הלבוש (למשל: חולצת צווארון לבנה, עניבה אדומה, מכנסיים כהות)
  • כל דבר אחר שעולה בדעתכם שהייתם רוצים באיור.
 3. אני שולח לכם הצעת מחיר ומוציא לכם הזמנת עבודה
 4. אתם מאשרים את הזמנת העבודה (באם יש שאלות לגביה תרגישו חופשי ליצור איתי קשר).
 5. אני מוציא בקשת תשלום במייל דרך PayPal, שירות המאפשר תשלום אונליין במרבית כרטיסי אשראי. במידה ואינכם מעוניינים לשלם בכרטיס אשראי אפשר לעשות העברה בנקאית (הדבר יעכב את התהליך בעוד כיום בערך)
 6. ברגע שבצעתם את התשלום אני ניגש לעבודה. אספקה של קובץ סופי לכל היותר תוך לכל היותר 10 ימי עבודה מרגע התשלום (כשבועיים קלנדרי). במידה ולא עומדים לרשותכם שבועיים ציינו את זה כדי שאוכל לראות אם באפשרותי להתגמש.

שאלות נוספות?

בכל שאלה נוספת תרגישו חופשי ליצור איתי קשר 

שהיה במזל טוב!