קריקטורה אישית – שאלות נפוצות

מה המחיר?

את המחירון ניתן למצוא בלינק הבא. את המחיר הסופי אסכם איתכם במייל או בטלפון (בהתבסס על המחירון) אחרי שאבין במדויק מה ברצונכם לכלול בקריקטורה.

החברים בקבוצה בפייסבוק זכאים להנחה. על מנת לקבל את ההנחה על אחד מבני הזוג להצטרף לקבוצה בכתובת  http://www.facebook.com/csectioncomics

(על מנת להצטרף לחצו על כפתור לייק למעלה).

מה כלול במחיר?

המחיר הוא בעבור קריקטורה דיגיטלית, אותה תוכלו לקחת אל חנות צילום או בית דפוס ולהדפיס כתמונה, או על קנבס, מגנט, חולצה, או פריטים נפוצים אחרים. כמו כן ניתן להשתמש בקריקטורה כמות שהיא (לשלב באתר או בפרופיל הפייסבוק, להשתמש בה כשומר מסך וכו'). הלקוח מקבל את הקריקטורה על גבי קובץ ברזולוציה גבוהה, בפורמטים המוכרים לבתי הדפוס וחנויות הצילום.

ניתן גם להוסיף לקריקטורה כיתוב בסיסי (כגון "מזל טוב ישראל ישראלי" + תאריך או משהו בסגנון) ללא תוספת תשלום.

כל חנות צילום תדע להדפיס עבורי את הקריקטורה?

הקריקטורה מסופקת לכם כתמונה דיגיטלית. כל חנות צילום שיכולה להדפיס תמונות ממצלמה דיגיטלית, תוכל גם להדפיס קריקטורה דיגיטלית. במידה ויש ספק, מומלץ בחום לברר מראש עם חנות הצילום או בית הדפוס עוד לפני שאתם מזמינים את הקריקטורה.

מהו תהליך העבודה?

להלן חלוקת העבודה:
 1. מגבשים רעיון – באם אין לכם רעיון תרגישו חופשי לשלוח לי כמה משפטים על מושאי האיור (תחביבים, אירועים משעשעים מהעבר וכו') ואוכל להציע לכם רעיונות נוספים.
 2. אתם שולחים לי מייל עם הפרטים הבאים:
  • עבור כל דמות שתרצו לצייר, אנא צרפו למייל בין 3 ל 5 תמונות של הדמות לאיור, מוארות באיכות טובה, עם עדיפות לתמונות המתמקדות בראש.
  • כמו כן אנא ציינו במייל: צבע עיניים וצבע שיער של כל דמות, תיאור מילולי של הלבוש (סוג לבוש, צבע וכו'. אפשר לחילופין לשלוח תמונה אם רלוונטי).
  • כל דבר אחר שעולה בדעתכם שהייתם רוצים באיור.
 3. אני מוציא הזמנת עבודה
 4. אתם מאשרים את הזמנת העבודה (באם יש שאלות לגביה תרגישו חופשי ליצור איתי קשר).
 5. אני מוציא בקשת תשלום במייל דרך PayPal. ניתן לשלם בכרטיס אשראי. במידה ואתם מעדיפים ניתן לעשות העברה בנקאית, או לשלוח שיק/מזומן בדואר רשום (הדבר יעכב את תהליך ההזמנה בכמה ימים)
 6. ברגע שבצעתם את התשלום אני מתחיל בעבודה. האספקה של הקובץ הסופי היא לכל היותר תוך לכל היותר 10 ימי עבודה מרגע התשלום (כשבועיים קלנדרי). במידה ולא עומדים לרשותכם שבועיים אנא ציינו את זה כדי שאוכל לראות אם באפשרותי להתגמש.

שאלות נוספות?

בכל שאלה נוספת תרגישו חופשי ליצור איתי קשר